Na rynku właśnie pojawiła się nowa rodzina wideodomofonów koreańskiej firmy Commax. Ochrzczono ją 2400. Nie będę klecił opisu, gdyż dystrybutor – firma GDE – udostępniła przyjemną ulotkę, którą pozwolę sobie zacytować. Wstępnie całość wygląda ciekawie. Oczywiście ulotka również do pobrania.

OPIS DYSTRYBUTORA
System wieloabonentowy serii 2400 przeznaczony jest do instalacji zarówno w prostych, jak i w bardzo rozbudowanych aplikacjach – maksymalna ilość obsługiwanych przez system abonentów wynosi 2400. U każdego lokatora może być zainstalowane do 3 urządzeń (jedno urządzenie typu Master i dwa urządzenia typu Slave).


Lokator może mieć zainstalowany prosty unifon, umożliwiający kontakt głosowy z osobą odwiedzającą jak i monitor (czarno-biały lub kolorowy), pozwalający także na obserwację wizualną osoby odwiedzającej.

System umożliwia zastosowanie zarówno paneli zewnętrznych audio, jak video – wyposażonych w moduł kamery (czarno-biały lub kolorowy). Panele zewnętrzne występują w wersji przyciskowej lub z klawiaturą numeryczną (umożliwiającą dodatkowo wybór lokatora za pomocą spisu lokatorów oraz otwieranie zamka elektrycznego przy użyciu indywidualnych kodów).

System może być wyposażony w unifon instalowany w portierni, przez co lokatorzy mogą mieć kontakt z osobą dozorującą (portierem). Dzięki dużej elastyczności możliwe jest skonfigurowanie systemu dla małych, pojedynczych bloków jak i całych osiedli zamkniętych, gdzie ogrodzonych może być kilkanaście budynków, a całość nadzorowana przez kilku portierów.

Ulotka Commax system 2400

Może zainteresują Cię również poniższe wpisy: