Nad poprzednim numerem solidnie się rozpisałem – zdecydowanie było o czym. Niestety bieżący numer już bardziej przypominał Twierdzę, stąd też nie przypadł mi tak bardzo do gustu. Sporo artykułów producentów, kolejny tekst o centrali Easy Series Boscha, mało zaś konkretów.

Publikacje, z którymi moim zdaniem warto się zapoznać to – po pierwsze wywiad z panem Markiem Bielskim z PISA. Dobrze poczytać tak doświadczonego człowieka, o tak obfitym bagażu doświadczeń. Miło wiedzieć, że są w tym kraju ludzie zdający sobie sprawę (wbrew doniesieniom mediów), że obecna recesja to nie zwykły kryzysik, tylko bardzo złożone zjawisko mogące mieć szeroki wpływ na całą naszą branże.

Drugi tekst, z którym z przyjemnością się zapoznałem to druga część cyklu traktującego o ochronie muzeów. Seria będzie kontynuowana, więc pewnie następny numer również zakupię. Trzeci zaś fragment to „Vademecum sieci komputerowych” Pawła Domagały. Co prawda – jak sam napisał – początki są nudne, ale zapowiada się z tego ciekawy cykl. Teksty około prawne standardowo mnie nie przykuły, reszta również bez większych rewelacji.

Może zainteresują Cię również poniższe wpisy: