Bosch Roadshow HD.

CCTV (1) Komentarz »

Bosch Security Systems rozpoczyna tegoroczną wiosnę z przytupem odwiedzając pięć miast w całej Polsce i prezentując gamę rozwiązań z dziedziny CCTV IP. Cykl ochrzczono Bosch Roadshow HD i przyznać trzeba, że nazwa jest całkiem adekwatna.

Ja „złapałem” Boscha w Sopocie w Hotelu Haffner. To już czwarte spotkanie z klientami i widać, że ekipa nabrała niezbędnej przy takich przedsięwzięciach wprawy – wszystko odbyło się bez zgrzytów i zgodnie z harmonogramem mimo ciężarówki prezentowanego sprzętu i tablic. Czy warto było się tam stawić? O tym opowiem w tej krótkiej relacji. Zapraszam.

Przeczytaj całość »

Podsumowanie tygodnia 2011.04.02.

Podsumowanie tygodnia Możliwość komentowania Podsumowanie tygodnia 2011.04.02. została wyłączona

Zaczynamy podsumowanie. Milestone opublikował swoje SDK umożliwiając tym samym łatwą integrację innym firmom produkującym przeróżne moduły. Integracja ta ma wiele stopni komplikacji i zagnieżdżenia, co bez wątpienia zapewni sporą elastyczność.

Bosch pochwalił się swoją najnowszą kamerą termowizyjną o symbolu VOT-320. Rozdzielczość 320×240, 8,33 lub 30 klatek na sekundę, teoretyczny zasięg detekcji promieniowania – ponad 4km. Kamera ta dość dobrze wpisuje się w nurt nakreślony ostatnio przez IMS Research.

Przeczytaj całość »

WP Theme & Icons by N.Design Studio
Aktualności RSS Komentarze RSS Zaloguj się