Szkolenie Satel ACCO.

KD Możliwość komentowania Szkolenie Satel ACCO. została wyłączona

Tym razem wyjazd do Gdańska, na Budowlanych 66, ACCO. Pogoda spłatała figla, jednakże zdaniem PKP trasa jest przejezdna. Profilaktycznie wyjechałem wcześnie rano, aby zjawić się na czas, jednak stan taboru zrewidował moje zamierzenia. Tuż za Koszalinem w elektrowozie zepsuła się sprężarka, później już było z górki. Spóźniłem się na jeden pociąg, drugi spóźnił się sam i chcąc nie chcąc dotarłem 2 godziny po czasie…

W końcu jednak dojechałem na miejsce, na trwające szkolenie. Kilkadziesiąt osób, rzutnik, prowadzący, i płonne czasami dyskusje. Jak było?

Przeczytaj całość »

IMS Research publikuje prognozy na rok 2010.

CCTV (7) Komentarze »

Witam po długiej przerwie. Wyjazdowy etap mojego zimowego urlopu minął bezpowrotnie, można więc wrócić do pisania. Dziś, zgodnie z panującym na początku roku nastrojem przedstawię nieco prognoz na sezon 2010 opublikowanych przez IMS Research. Cóż to za stowarzyszenie?

IMS Research to – jak sami o sobie piszą – jednostka utworzona w 1989, darzona dużym zaufaniem i ogólnie poważana jako twórca rankingów i prognoz właśnie. Zdania na ten temat na świecie są zdecydowanie podzielone, gdyż ich przewidywania już wielokrotnie trafiały jak kulą w płot (to zrozumiałe, chyba, że opanują jasnowidzenie). Tak czy owak warto zapoznać z tym dokumentem i porównać go z opiniami, jakie w grudniu tu przytaczałem w temacie CCTV – opinie ekspertów. Zapraszam.

Przeczytaj całość »

Rok 2009 – podsumowanie.

Różne Możliwość komentowania Rok 2009 – podsumowanie. została wyłączona

Zgodnie z panującym trendem u mnie również pojawia się podsumowanie minionego, 2009 roku. Tak jak rok poprzedni, ten również zaliczam do udanych, choć przede wszystkim zawodowo, prywatnie było sporo gorzej, gdyż praktycznie – z takich czy innych powodów – nie podróżowałem (a to jedno z moich hobby). Ten rok mam zamiar jednak rozpocząć „z przytupem” od jakiejś wycieczki, najpewniej w góry. Co zaś działo się w branży?

Przeczytaj całość »

WP Theme & Icons by N.Design Studio
Aktualności RSS Komentarze RSS Zaloguj się